עיצוב ותכנון

תכנון תחנות עבודה

1 מתבצעת הערכה כוללת של תחנות העבודה הקיימת. בשלב זה נלמד אופי המקום וצורת העבודה, שימוש באביזרים קיימים, נבדקת שכיחות השימוש בממשקים, הרגלי עבודה, גורמים סביבתיים וכיו"ב. שלב זה חשוב על מנת להבין לעומק את הצרכים הייחודיים של תחנת העבודה והעובדים במקום, בהמשך, אנו עוברים לכתיבת ההמלצות הארגונומיות. הדו”ח כולל התייחסות מקיפה לכל הפרמטרים המרכיבים את תחנת העבודה ולסיום, מגובש שרטוט טכני של כל ההמלצות, המאפשר לאנשי המקצוע לקבל את המידות ומיקומים הרצויים של כל חלק וחלק בתחנת העובדה. על בסיס שרטוטים אלו ניתן לעבור לשלב הביצוע של תחנות העבודה

פיתוח מוצרים ייעודיים

2 תכנון והבאה לייצור של אביזרים, כלי עבודה, אמצעי שינוע וכד', בסיוע צוות מעצבים תעשייתיים ואנשי הנדסת אנוש.
ליווי מעבר לאתר חדש

3 תכנון מבנה תחנות העבודה מעבר על תוכניות האדריכל ומתן הערות בכל הקשור לתכנון הפנימי של האתר החדש (ריהוט, תאורה,  אחסון וכד'). העבודה מתבצעת במקביל לבעלי מקצוע אחרים ולכל נושא נשקלים היבטי הנדסת אנוש.לאחר  קבלת תשובות לסוגיות שהועלו ניתנת חוות דעת סופית והצעות לשיפורים.


03-5322117

ergotime@netvision.net.il

 

facebook

google

* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha
מי אנחנו - ארגוטיים הינה חברת ייעוץ רב-תחומית מהמובילות בישראל, המתמחה במתן פתרונות ארגונומיים (הנדסת אנוש) מתקדמים. החברה הוקמה בשנת 2002 על ידי צביקה כץ, במטרה להעניק למנהלים ולעובדים, כלים ליצירת סביבת עבודה נוחה ובטוחה ולרכישת אורח חיים בריא, במהלך שעות העבודה ולאחריה. לצביקה כץ, פיזיותרפיסט ( B.P.T ) ובעל תואר מוסמך בבריאות בתעסוקה ( M.Occ.H ), ניסיון של למעלה מ-20 שנים במתן ייעוץ ארגונומי ואת הכשרתו רכש במרכז ללימודי ארגונומיה – Robens Center for Health Ergonomics שבאנגליה.